Ablamı Kıskanınca Sevgilisine Verdim

Seks Hikayeleri severler hepinize merhaba. Adım Simge, 18 yaşında bir kızım. Ailemden gelen bir güzelliğim var. Beyaz tenliyim, açık kahverengi saçlarım, deniz mavisi gözlerim var. Kendime bakan ve sürekli güzel gözükmeye çalışan bir yapıya sahibim. Bu da tabi benim okulun en popüler kızları arasında yer almamı sağlıyor. Ablamı Kıskanınca Sevgilisine Verdim

Arkadaşlarım arasında sürekli iltifat alan biriyim. O kadar büyük göğüslerim ve kalçalarım yok, ama her erkeğin ilgisini çeken tenim ve bacaklarım var.

Bir gece saat dört civarlarıydı, kapının zilinin çalmasıyla uyandım. Kapının dürbününden baktığımda, ablam kafasını kaldırmaya mecali olmadan, yanında bir erkekle duruyordu. Hemen kapıyı açtım, ablamın hali berbattı. Çocuğun,

“Ablanız içkiyi biraz fazla kaçırdı, ben de eve getireyim dedim!“ sözleriyle kendime geldim.

Çocuk, uzun boylu, biraz yapılı, esmer, kirli sakallı, yakışıklı biriydi. Ablamı tuttum ve yatağına götürmek için çocuktan yardım istedim. Ablamı götürüp yatağına yatırmıştık ki, annemin çığlığıyla irkildik. Annem,

“Bu kızdan bıktım usandım artık, bu böyle olmaz ki, kendine gelmesi lazım bunun!” diye bağırırken, çocukla birbirimizin gözlerine bakıyorduk.

Ben annemi sakinleştirip odasına yolladım ve ablamı getiren çocuğa teşekkür edip, annem adına özür diledim. Ablamın bu hali ilk değildi ve annemin bu şekilde tepki göstermesi normaldi. Ama çocuk bunu bilmiyordu.

Ona durumu anlattım ve kendisini tanımak istediğimi söyledim. Adının Orçun olduğunu, ablamla üç gün önce çıkmaya başladıklarını, ablamı fazla tanımadığı için içmesine müdahale etmediğini ve bunun bir daha olmayacağını söyledi. Fazla konuşmadık, vakit geç olduğu için Orçun gitti.

Faruğu tanıdığıma hem seviniyor, hem de kıskançlıktan ölüyordum. Böyle yakışıklı bir çocuğun ablamın sevgilisi olması hem çok güzel, hem de çok kötüydü. Gecenin kalan saatlerinde uyuyamamıştım. Hep Faruğu düşünüyor ve onun beni becerdiğini hayal ediyordum. Ne de olsa bakire değildim, kızlığımı bundan iki yıl önce kaybetmiştim.

Now that school is back in session, it’s the perfect time to meet the new cheerleading captain.

Sabahın ilk ışıklarıyla birlikte kalktım, duş aldım ve kendime geldim. Yeni bir gün başlıyordu. İlla ki Faruğu unuturum düşüncesiyle hazırlandım ve okula gittim. Ama okulda da durum değişmemişti, sadece Faruğu düşünüyordum.

Günler günleri kovaladı, değişen hiçbir şey yoktu, aklımda varsa yoksa Orçun. Ablamın Orçunla ilişkisi de halen devam ediyordu. Bir gün okuldan eve geldiğimde, ayakkabılarımı çıkartırken, ablamın inleme sesini duyar gibi oldum. Saate baktım, ablamın bu saatte evde olması pek rastlanılan birşey değildi. Dikkatimi verince seslerin ablamın odasından geldiğini duydum.

Sessizce ablamın odasına doğru gittim. Kapıyı bile kapatmamışlardı   ve gördüğüm manzara inanılmazdı. İkisi de çırılçıplak, ablam Orçun’un üzerindeydi ve sevişiyorlardı. Kapının ağzında donakalmıştım.

Don’t you dare stop!

Sevişmelerini biraz izlemeye karar verdim. İzlerken, ister istemez elim eteğimin altına gitmiş, amımı okşuyordum. Orçun hızlanmaya başlayınca boşalmaya yaklaştığını anladım. Tam oradan uzaklaşmaya yeltenmiştim ki, Orçun beni gördü.

Elim eteğimin altında, amımı kurcalarken yakalanmıştım. Bana biraz baktıktan sonra, hiçbir şey olmamış gibi ablamı becermeye devam etti. Hemen kapının ağzından uzaklaşıp odama geçtim. Yatağımda uzanıp, biraz müzik falan dinledim.

Bir süre sonra ablamların odadan çıktıklarını duydum. Vedalaştılar ve Orçun gitti. Orçun gidince ben de odamdan çıktım. Ablam beni görünce,

“Aa, sen burada mıydın? Ne zaman geldin?“ falan dedi.

Ben de yeni geldiğimi söyledim, daha fazla konuşmadık bu konu hakkında, günümüze devam ettik. Ama gördüklerim kıskançlığımı tavan yaptırmıştı. Ablamdan nefret eder hale gelmiştim resmen. Bazen (Kendine gel Simge, sen kim oluyorsun ki?) diyordum. Ama sonra Faruğun yakışıklı yüzü aklıma gelince, ablama olan nefretimden vazgeçemiyordum.

Orçun sürekli bizim eve gelmeye başlamıştı. Büyük ihtimalle ben okuldayken sevişiyorlar ve benim gelmeme yakın giyinip, evde normal vakit geçiriyorlardı. Artık ablamın hareketleri bana batar olmuştu.

Aralarındaki telefon konuşmalarına kulak kabartıyordum ve anladığım kadarıyla, Orçun ablamı hemen hemen her gün hallediyordu. Acaba ilişkileri sadece seks üzerine mi kurulu diye düşünmeye başladım. Eğer durum buysa, benim açımdan da harika olabilirdi, ben de Orçunla sevişebilirdim. Bunu öğrenmek için Orçun’u test etmeye karar verdim.

Bir gün yine Orçun ablamla birlikte evdeyken, banyoya girdim ve duş alıp, bornozumla çıktım. Bornozumun kuşağını bağlamamıştım, göğüslerim ve amım meydandaydı. Orçun ablama çaktırmadan salondan bana bakıyordu, ama ben görmezden geldim.

Ben odama giderken, Orçun da ablama WC’ye gideceğini söyleyip kalktı. WC ile benim odamın kapısı karşılıklı idi, bu yüzden odamın kapısını özellikle açık bıraktım. Orçun WC’ye girdi, ama kapısını kapamadı, orada dikilmiş bana bakıyordu.

Ben onu görmüyor numarasını yaparak bornozumu çıkardım ve domalıp çekmecemden tangamı aldım. Tangayı giydikten sonra arkamı döndüğümde Orçun yoktu, tekrar salona, ablamın yanına gitmişti.

Hayal kırıklığına uğramıştım, sinirlerim bozulmuş ve sadece tangamla yatağıma oturmuş ağlıyordum. 15-20 dakika sonra Orçun birden odama daldı. Gülerek,

“Merak etme, seni de sikeceğim!” deyip yanıma geldi. Ben şok olmuştum ve sanki istemiyormuşum gibi,

“Ne diyorsun be? Kendine gel, saçmalama!“ dedim.

Birden elimi tutup beni kaldırdı ve iki kolumu arkamda çapraz yapıp birleştirdi, bornozumun kuşağıyla ellerimi arkamdan bağladı. Her şey saniyeler içinde olmuştu.

“Seni ilk gördüğümden beri sikmek istiyordum, işte o an geldi!” dedi ve beni patates çuvalı gibi yatağa fırlattı. Popoma sertçe bir şaplak atınca, ben çığlığı bastım.

“İstediğin kadar bağır güzelim! Seni kim duyar? Ablanı uyku hapıyla uyuttum! Annenin bugün eve gelmeyeceğini de biliyorum! Hiç kendini yorma, seni çatır çatır sikeceğim!“ dedi ve popoma sertçe bir tokat daha attı.

Popom resmen yanıyordu. Tamam, Orçunla sikişmek istiyordum, hem de çok, ama bu benim hayal ettiğim sikiş değildi. Elimde olmadan ağlamaya başladım. Ama onun umurunda değildi,

“İstediğin kadar ağla yavrum! Ağlasan da, zırlasan da, bu yarağı yiyeceksin!” dedi.

I take what’s mine.  I will make sure you remember that.

Tişörtünü çıkartırken, ellerim bağlı olmasına rağmen yataktan kalkıp kaçmaya başladım. Ama bu şekilde nereye gidebilirdim ki? Arkamdan koşup beni yakaladı ve suratıma sertçe bir tokat attı. Dudağımın patladığını hissettim. Beni tuttuğu gibi tekrar yatağa fırlattı.

“Demek kaçarsın ha?“ diyerek, pantolonunun kemerini çıkarıp, kemerle de ayaklarımı bağladı.

Yatakta kurbanlık koyun gibi yatıyordum. Beni yatağın kenarına çekti. Şimdi vücudumun üst kısmı yatakta, dizlerim yerdeydi. Tangamı yırtarak çıkardı ve

“Al bakalım orospu!” demesiyle amımda koca sikini hissetmem bir oldu.

I’m taking you down!

Sikinin hepsini bir anda amıma köklemişti. Avazım çıktığı kadar bağırdım, ama Orçun hiç istifini bozmadan hızlı hızlı amımda gidip gelmeye başlamıştı. Kendi kendime (Çaren yok kızım, Orçun boşalıp rahatlayana kadar, en azından bir parça zevk almaya bak!) dedim.

Her köklediğinde, siki resmen amımı dolduruyordu. Öyle ki, ben bir süre sonra orgazm olacağımı hissettim. Ama onun bunu bilmesini istemiyordum. Fakat sanki beynimi okuyordu, yine götüme şaplak atıp,

“Sen de zevk alıyorsun, bunu biliyorum, saklama boşuna!“ dedi. Artık dayanamadım ve

“Evet, zevk alıyorum! Orospu çocuğu… Anlıyor musun? Zevk alıyorum… Hem de çok zevk alıyorum… Sik beni! Parçala amımı götümü!” diye bağırmaya başladım.

İstemsizce çıkıyordu bu kelimeler ağzımdan, ne dediğimin farkında bile değildim. Ve çok geçmeden çığlık çığlığa orgazm olup boşaldım.

Orçun bu vaziyete fazla dayanamadı ve sikini amımdan çıkartıp, saçlarımdan tutarak sikini ağzıma soktuğu gibi boşalmaya başladı. İlk defa seks yapmıyordum, ama ilk defa ağzımda sperm hissediyordum. Tadını beğenmemiştim ve siki ağzımda olduğu için spermleri tüküremiyordum da…

Orçun bütün spermlerini ağzıma boşaltmış ve zorla yutturmuştu. Ama boşaldığı için seviniyordum, sonunda bitmişti. Artık ellerimi çözmesini bekliyordum, ama nerdee! Götümün deliğinde parmağını hissetmemle, başıma gelecekleri anladım.

Anal hiç yapmamıştım ve yapmak istemiyordum. Bir keresinde, Faruğun sikinin yarısı kadar siki olan biriyle denemiştim, ama ona bile götümü vermemiştim. Çok acıyordu ve tatlı canlılığım buna engel oluyordu. Ama bu durumda Faruğa hiçbir şekilde karşı koyamazdım, sadece yalvararak yapmamasını söyledim. Ama onun,

“Asıl zevk şimdi başlıyor güzelim!“ demesiyle sikinin başını göt deliğimde hissetmem bir oldu.

Korkudan kendimi kastığım için, bir türlü sikini götüme sokamıyordu. Biraz uğraşıp sokamayınca deliye döndü ve o sinirle tekrar amıma kökledi. Yine seri bir şekilde amımda gidip gelmeye başladı…

What did I tell you about cutting your hair short?!

Ben amımdan sikilmenin verdiği zevkle uçuyorken, hiç beklemediğim bir anda sikini amımdan çıkartıp götüme soktuğunda neye uğradığımı şaşırdım. Acıdan dolayı beynimde şimşekler çakmıştı. Sonunda ben yenik düşmüştüm yine.

Siki büzüğümü yırta yırta köküne kadar götüme girmiş ve zevki ona, acısı bana kalmıştı. Bu acıya daha fazla dayanamayıp bayılmışım. Ayıldığımda, ellerim ayaklarım serbest bir şekilde, yatağımda tekbaşıma çırılçıplak yatıyordum. Saate baktım, gece üç olmuştu.

Götüm halen müthiş acıyordu, elimi arkama atıp yokladım, elime bir parça kanla karışık sperm geldi. Bayılmama aldırış etmeden götümü hoyratça sikip gitmişti. Ona kızamıyordum bile, bunu ben haketmiştim!

Neyse diye kendimi teselli ettim. En azından Orçun her geldiğinde benim de hatırımı soracak, beni de o güzel sikiyle sikmeden gitmeyecekti.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

Devamını oku:
Baldızım sertap muhteşemdi

Baldızım Sertap Altımda Zevkten Çığlıklar Attı; Herkese selamlar ben Burhan. Ben 31 yaşında Almanya’da yaşayan bir adamım. Sizlere baldızımla aramızda yaşanan unutulmaz seks hikayesini anlatmak istiyorum. tatillerimi geçirmek için Türkiye’ye gittiğim sırada ailem beni...

Kapat
Humans | Sitemap | Yasal Uyarı | Gizlilik Politikası | SSS | Sex Hikayeleri | Seks hikayeleri|| kurtköy escort

- Xxx TÜRKİYE'NİN EN GENİS SEX HİKAYELERİ ARSİVİ xxX -

SeksHikaye.com ile onlarca seks ve sex hikayelerine ulaşabilir ve detaylı erotik hikaye okuyarak fantezi dünyanızı geliştirebilirsiniz. En iyi erotik hikayeler ve seks hikayeleri çeşitleri sitemizde yer almaktadır. Sitemiz 18 yaş altındaki ziyaretçiler için uygun değildir. Kategorilerimizde gerçek seks hikayeleri, ensest hikayeler, adult hikayeler gibi yazılar ve hikayeler editörlerimiz tarafından kategorilere uygun şekilde seçilerek siz değerli misafirlerimiz için site içeriğimize eklenmiştir.

DMCA.com Protection Status